METELLI Homokineet reparatie set, aandrijfas - 15-1738

Toepassing: wielzijde
Toepassing: vooras links
Buitenvertanding wielzijde: 40
Binnenvertanding, wielzijde: 28
Diameter o-ring (mm): 57,4 mm
Buitendiameter [mm]: 91,9 mm
Mechanisch bewerkt: met sleuf in binnendeel

Dit product is niet op voorraad.


Onderdeel aanvragen

Onderdeel aanvragen

Dit product delen:

Bij aanschaf van dit product krijgt u in totaal 24 SlimPoints. Uw winkelmand bevat dan in totaal: 24 SlimPoints ter waarde van € 1,20.


  • Toepassing: vooras links
  • Buitenvertanding wielzijde: 40
  • Binnenvertanding, wielzijde: 28
  • Diameter o-ring (mm): 57,4 mm
  • Buitendiameter [mm]: 91,9 mm
  • Mechanisch bewerkt: met sleuf in binnendeel

    Dit product is onder andere geschikt voor onderstaande auto's.

    Geschikt voor auto

    Let op: niet alle auto's staan hier vermeld! Staat uw auto hier niet tussen? Vul bovenaan uw auto of kenteken in om te controleren of u toch dit product kunt gebruiken.

    FORDS-MAX 2.0 TDCi (2006.05 - )
    FORDS-MAX 2.2 TDCi (2010.07 - )
    FORDS-MAX 2.0 Flexifuel (2006.05 - )
    FORDGALAXY 1.8 TDCi (2006.05 - )
    FORDS-MAX 2.0 TDCi (2006.05 - )
    FORDS-MAX 2.0 TDCi (2010.03 - )
    FORDS-MAX 1.6 TDCi (2011.02 - )
    FORDS-MAX 2.0 TDCi (2007.11 - )
    FORDS-MAX 1.8 TDCi (2006.05 - )
    FORDGALAXY 2.0 (2006.05 - )
    FORDGALAXY 1.6 TDCi (2011.02 - )
    VOLVOS80 II T4F (2011.05 - )
    VOLVOV70 III stationwagen 2.0 D (2007.10 - )
    VOLVOS60 II T4 (2010.04 - )
    VOLVOV70 III stationwagen 1.6 T4F (2011.01 - )
    VOLVOS80 II T5 (2010.10 - )
    VOLVOV70 III stationwagen 1.6 DRIVe (2011.06 - )
    VOLVOV60 T4F (2011.04 - )
    VOLVOV70 III stationwagen T4 (2010.10 - )
    VOLVOS60 II 1.6 D (2011.01 - )
    VOLVOV70 III stationwagen 1.6 D (2010.01 - )

    Origineel nummers

    FORD1437736
    FORD1667957
    FORD1667941
    FORD1667811
    FORD1667774
    FORD1483808
    FORD1483807
    FORD1460786
    FORD1459738
    FORD1446227
    FORD1446223
    VOLVO36001451
    VOLVO36001076
    VOLVO36001075
    VOLVO36000692
    VOLVO36001452

Contact
Klantenservice
Veelgestelde Vragen